Styre Freidig alpin

Styreleder:  

Hege Enoksen Normann

 

hegeenoksen@hotmail.com

91300382


Kasserer: 

Halvard Benjaminsen

 

hallvbe@online.no

97657053


Sportslig leder:  

Eirik Sem

eirik@vassfjelletvinterpark.no

90242889


Sponsoransvarlig:

Richard Nielsen

richard.nielsen@malproff.no

97157196


Webansvarlig, leder eldre løpere:  

Peter Hatlen                                 

peter.w.hatlen@gmail.com


90086043


Leder yngre løpere

Geir Fische

gbfische@yahoo.no

90631353


Oppmannansvarlig:

Ronny Skarpnes


ronny.skarpnes@online.no

47474124






 Oppmenn Freidig alpin




Oppmann U10

Synnøve Arntsberg

997 01 580

Oppmann U12

Fredrik Ernestus

91861109

fredrik@ernestus.no




Oppmann U14

Kersti Bygge Arnøy

kjersti.ba@yahoo.com

90943154




Oppmann U16

Ronny Skarpnes                            

ronny.skarpnes@online.no

47474124














Levert av IdrettenOnline