Styre Freidig Alpin

Styreleder:  

Richard Nielsen

Mail: richard.nielsen@malproff.no

Tlf: 971 57 196


Kasserer / Økonomi:  

Kai Roger Jensen

Mail: kaikern@gmail.com

Tlf: 918 04 407




Sportslig leder:  

Eirik Sem

Mail: eirik@vassfjelletvinterpark.no

Tlf: 902 42 889


Materiell- og dugnadsansvarlig:

Harald Songstad Nervik

Mail: harald.nervik@ntebb.no
Tlf: 900 57 057


Representant for FIS-løpere:  

Hege Enoksen Normann

Mail: hegeenoksen@hotmail.com

Tlf: 913 00 382


Rekrutteringsansvarlig:

Erik Wold Aalde

Mail: erik.aalde@axessgroup.com

Tlf: 982 43 620




Oppmannansvarlig:

Ronny Skarpnes

Mail: ronny.skarpnes@online.no
Tlf: 474 74 124


Kommunikasjon og web/IT-ansvarlig:

Fredrik Ernestus

Mail: fredrik@ernestus.no
Tlf: 918 61 109
 



 Oppmenn Freidig alpin




Oppmann U10
Synnøve Arntsberg
Mail: syarnt@icloud.com
Tlf: 997 01 580
Oppmann U12
Fredrik Ernestus

Mail: fredrik@ernestus.no
Tlf: 918 61 109




Oppmann U14
Kjersti Bugge Arnøy

Mail: kjersti.ba@yahoo.com

Tlf: 909 43 154


Oppmann U16
Ronny Skarpnes Mail: ronny.skarpnes@online.no
Tlf: 474 74 124















Levert av IdrettenOnline